Kudy k nám

Pro nás, co máme rádi zážitky z cest:
Ať už k nám míříte od Liberce nebo od České Lípy či Děčína, vždy musíte ze silnice první třídy č. 13 odbočit na silnici č. 9 na Rumburk. Projedete obcí Svor a pokračujete do kopce z kopce, mezi lesy cca 12 km, až dojedete do obce Lesné a za ní na kruhový objezd. Doporučujeme jet druhým sjezdem stále na Rumburk, je to pohodlnější a jednodušší. Za železničním přejezdem začnete stoupat do dlouhého táhlého kopce. Nahoře Vás přivítá obec Varnsdorf – Studánka, projíždíte obcí, až po levé straně uvidíte kostel, po pravé radar: za nimi se dejte po silnici č. 365 doleva směr Krásná Lípa.
Po cca 3 km dojedete do Krásné Lípy,* za cedulí „Vítá Vás Krásná Lípa“ jedete z mírného kopce, po obou stranách jsou domky. Po cca 200 m přijedete k levotočivé zatáčce, napravo je světlý dům, a v zatáčce vede rovně prašná cesta (Jugoslávská). Vjeďte tedy rovně po této prašné cestě mezi ploty. Po cca 120 m je křižovatka prašných cest V, jeďte mírně doleva a už máte po pravé ruce naší zahradu, po cca 40 m napravo najdete parkoviště.

Pokud k nám přijedete od Děčína, Poustevny nebo když dojedete do Krásné Lípy na náměstí, tak z náměstí se dáte (nebo doptáte) na směr Varnsdorf – Studánka – ulice Varnsdorfská. Nejjednodušší je po této ulici (asi 1,5 km) dojet k ceduli konec obce, tam se, po cca 100 metrech, dá pohodlně otočit, a jet zpět: pokračujte, jak je uvedeno výše *

Pro pěší: od vlakového nádraží Krásná Lípa se vydejte po modré turistické značce směr Studánka, Varnsdorf, až k nám – cca 1 km.

Informace pro navigaci:
GPS souřadnice Google: 50.916598 14.523466

Naše adresa:
Jugoslávská 112/23
407 46 Krásná Lípa